Adriana Tymková

Jsem certifikovaná realitní makléřka působící v Ústeckém kraji.

Mám svojí práce ráda a přesně proto jí dělám. Ráda pomáhám lidem z prodejem čí koupí nemovitostí. Ochotně jednám z lidmi .Vzhledem k tomu že ovládám  více jazyku rada spolupracují se zahraničními klienty .Snažím se prodávat  nemovitostí  za nejvyšší možnou cenu .

Adriana Tymková
Jana Koziny 1444/3
Teplice 41501
Česká Republika

Recenze

Rated 5 out of 5
13 února, 2024

S paní Tymkovou mám výborné zkušenosti, vše zařídila a v komunikaci bylo všechno v naprostém pořádku a vždy rychlá odezva.

FJS
Rated 5 out of 5
7 února, 2024

Paní Tymkovou jsem potkala dříve na jedné prohlídce, když jsme pak prodávali byt, byla pro nás jasnou volbou. Vše ochotně a rychle zařídila a my se nemuseli o nic starat. Taky perfektně komunikovala a předávala nám informace o poptávkách. Byt jsme prodali rychle a bez komplikací. Služby paní Tymkové doporučujeme!

VL
Rated 5 out of 5
19 října, 2023

Před rokem jsem koupila prostřednictvím paní Tymkové byt. Měla jsem z něj rahost, vzdušný, světlý, po zdařilé rekonstrukci. Bohužel se situace v rodině zásadně změnila a padlo rozhodnutí ho prodat. Paní Tymková byla spolehlivá, milá, proto jsem ji požádala o prodej. Dnes jsme záležitost ukončili, kupující přebral klíče. Opět vše proběhlo k naprosté spokojenosti.

Jana Egersdorfová