Vítězslava Fenclová

Jmenuji se Vítězslava Fenclová, jsem původem z Karlových Varů, ale již několik let žiji v Praze.

Dvanáct let jsem zastávala pozici obchodní a marketingové manažerky a předtím jsem 4 roky pracovala jako umělecká produkční. Jednání, schůzky, komunikace, organizace i plánování, byly mým denním standardem a řešení nečekaných situací, byla moje parketa. Nerada se vzdávám a myslím, že pokud člověk chce, všechno jde ..

Reality jsou mojí součástí již několik let, neboť jsem sama často hledala vhodný pronájem, stěhovala se nebo řešila koupi bytové jednotky.

Všechny poznatky, osobní zkušenosti a životní setkání mne posunuly do světa realit, za což jsem velmi vděčná. Pravidelně se v této oblasti odborně vzdělávám, sleduji moderní trendy i nástroje pro prezentaci a komunikaci. Snažím skloubit vše potřebné, aby výsledkem mé práce byl vždy spokojený klient.  Dle slov klientů jsem empatická, trpělivá i profesionální a cení si mého férového a lidského přístupu. Svěřená nemovitost, do pronájmu či prodeje, pro mne vždy představuje významný závazek a mým cílem je zodpovědně odvedená práce a kompletní servis.

 

Koupě či prodej představuje v životě každého z nás velmi zásadní životní rozhodnutí, které je vhodné předem konzultovat a správně načasovat.

Pokud i Vy, nebo někdo z Vašeho okolí zvažuje prodej či pronájem nemovitostí, jsem zde pro Vás a ráda se vše postarám.

Vítězslava Fenclová

Certifikovaná makléřka

Vítězslava Fenclová
Veselá 722
Praha 9 - Kbely 197 00
Česká Republika

Recenze

Zatím nejsou k dispozici žádné recenze. Buďte první, kdo jeden napíše.